Mehmet Akif Mahallesi Web Tasarım

Mehmet Akif Mahallesi Web Tasarım

MEHMET AKİF MAHALLESİ WEB TASARIM

Birçok yeni teknolojik buluş, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternet ise bu yüzyılda geliştirilen en büyük icat diyebiliriz. Günümüz yıllarda kullanıcı sayısı 4 milyara ulaşan internetin bu denli önemli olması, yeni piyasalar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

İnternet evreni kişisel veya kurumsal web sayfalarından oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm sonuçlar web sayfaları sayesinde size aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok ziyaret edilen ve kullanılan web sayfaları artık bir meslek haline gelmiştir. Bu mesleğe web tasarımı da denmektedir.

Birçok web sayfasının bir araya gelmesi ile bir web sitesi oluşmaktadır. Web siteleri internet evrenindeki kişisel veya kurumsal kimlikler olarak da bilinmektedir. Bunu açıklamak gerekirsek, eğer bir ayakkabı üreticisi iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye MEHMET AKİF MAHALLESİ WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de yaptıracağınız bir web sitesi ile internet evreninde sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşa n internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız. Ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu uyandırabileceksiniz. Bir web sitesine sahip firma her zaman insanlar için bir güven sağlamıştır. Bundan dolayı web siteleri firmalar için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Örnek vermek gerekirse eğer şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo kırmızı ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğüne göre kendini ölçeklemektedir. Bu da web sitenizin her cihazda düzgün bir şekilde gözükmektedir.

Bizler de kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. MEHMET AKİF MAHALLESİ WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Bağlar Mahallesi Web Tasarım

Bağlar Mahallesi Web Tasarım

BAĞLAR MAHALLESİ WEB TASARIM

Birçok yeni teknoloji, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiştir, geliştirilmiştir. İnternet ise bunlar arasında geliştirilen en önemli icatlar arasında yer aldığını rahatlıkla belirtebiliriz. Günümüz yıllarda kullanıcı sayısı milyarlara ulaşan internetin bu denli önemli olması yanında yeni piyasalar ve iş imkânlarını getirmektedir.

İnternet dünyası kişisel veya kurumsal web sayfalar topluğu gibidir. İnternet aracılığı ile yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm sonuçlar web sayfaları sayesinde size aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok ziyaret edilen ve kullanılan web sitelerinin yapımı, hazırlanması bir meslek haline gelmiştir.

Web sitelerinin anatomisi birçok web sayfasının bir araya gelmesidir. Web siteleri internet evrenindeki kişisel veya kurumsal temsilciler, kimlikler olarak da bilinmektedir. Bunu açıklamak gerekirsek, eğer bir kolye üreticisi iseniz kendinizi de internet dünyasında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye BAĞLAR MAHALLESİ WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de yaptıracağınız bir web sitesi ile internet evreninde sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşan internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız. Ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu uyandırabileceksiniz. Bir web sitesine sahip firma her zaman insanlar için bir güven sağlamıştır. Bundan dolayı web siteleri firmalar için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Örnek vermek gerekirse eğer şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo kırmızı ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğüne göre kendini ölçeklemektedir. Bu da web sitenizin her cihazda düzgün bir şekilde gözükmektedir.

Bizler de kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. BAĞLAR MAHALLESİ WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Hemen buraya tıklayarak Web Tasarım hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şirinevler Web Tasarım

Şirinevler Web Tasarım

ŞİRİNEVLER WEB TASARIM

Günümüzde birçok yeni teknoloji, buluş, icad insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternete ise günümüz yıllarda en işe yarar icat diyebiliriz. Kullanıcı sayısı 10 milyona ulaşan internetin bu denli önemli bir yere sahip olması, yeni piyasalar, pazarlar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

Büyük internet evreni, kişisel, kurumsal web sayfalarından oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm arama sonuçlar web sayfaları aracılığı biz internet kullanıcılarına aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok ziyaret edilen ve kullanılan web sayfalarının oluşturulması, tasarlanması artık bir meslek haline gelmiştir.

Birçok web sayfasının bir araya gelmesi ile ortaya bir web sitesi çıkmaktadır. Web siteleri internet evrenine hakim olan kişisel veya kurumsal kimlikler olarak da bilinmektedir. Yani eğer bir üretici iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye ŞİRİNEVLER WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de yaptıracağınız bir web sitesi ile internet evreninde yerinizi alarak sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşan internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız. Bunun yanında da insanlarda güven duygusu uyandırarak onları kazanabileceksiniz. Bir web sitesine sahip firma her zaman insanlar için bir güven hali sağlamıştır. Bundan dolayı web siteleri firmalar için çok büyük bir önem arz etmektedir ve etmeye de devam etmektedir.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine, fikirlerine ve firma kimliğinize göre şekillenmektedir. Örnek vermek gerekirse eğer şirketinizin bir logosuna göre web siteniz şekil almaktadır ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan mobil uyumluluk(responsive) teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğüne göre kendini hemen ölçeklemektedir. Bu da web sitenizinin her cihazda düzgün bir şekilde gözükmesini sağlamaktadır.

Bizler de kişisel, kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. ŞİRİNEVLER WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmeti de siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yenibosna Web Tasarım

Yenibosna Web Tasarım

YENİBOSNA WEB TASARIM

Yaşadığımız yüzyılda birçok yeni teknoloji, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternete ise bu günümüz yüzyılda geliştirilen en büyük icat diyebiliriz. Günümüz yıllarda kullanıcı sayısı sayılamayacak kadar büyük rakamlara ulaşan internetin bu denli önemli olması, yeni piyasalar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

İnternet evreninin yapı taşı kişisel veya kurumsal web sayfalarından oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm sonuçlar web siteleri aracılığı ile sizlere aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok amaca hizmet eden, ziyaret edilen ve kullanılan web sayfaları artık bir meslek haline gelmiştir.

Birçok web sayfasının bir araya gelmesi ile bir web sitesi ortaya çıkmaktadır. Web siteleri internet evrenindeki kişisel veya kurumsal kimlikler olarak da bilinmektedir yani kısacası internet dünyasındaki temsilcilerdir. Bunu daha da açmak gerekirsek gerekirsek, eğer bir ayakkabı üreticisi iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye YENİBOSNA WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de alacağınız bir web tasarım hizmeti ile bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. Bu web sitesi ile internet evreninde sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşan internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu uyandırabileceksiniz. Bir web sitesine sahip olan firma her daim insanlar için bir güven sağlamıştır. Bundan dolayı web siteleri firma piyasaları için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine, zevklerine ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Örnek vermek gerekirse eğer şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo sarı ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive(mobil uyumluluk) teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz, tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğüne göre kendini saniyeler içerisinde ölçeklemektedir. Bu da web sitenizin her cihazda düzgün, orantılı ve hızlı bir şekilde gözükmesini sağlamaktadır.

Bizler de kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. YENİBOSNA WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Buraya tıklayarak sizler de Web Tasarım hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Florya Web Tasarım

Florya Web Tasarım

FLORYA WEB TASARIM

21. yüzyılda birçok yeni teknoloji, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternet ise bu icad edilenler arasında en çok işe yarar olanı diyebiliriz. Kullanıcı sayısı milyonları aşıp milyarlara kadar ulaşan internetin bu denli önemli olması, yeni piyasalar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

Büyük internet dünyası kişisel veya kurumsal web sayfalarından oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar sonucunda bulduğunuz tüm sonuçlar web sayfaları sayesinde size aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok ziyaret edilen ve kullanılan web sayfaları artık bir meslek dalı haline gelmiştir.

Birçok web sayfasının bir araya gelmesi tipik  bir web sitesi oluşmaktadır. Yani kısacası web sitelerin temel yapısı web sayfalarıdır. Web siteleri internet evrenindeki kişisel veya kurumsal kimlikler olarak da tanınmaktadır. Bunu açıklamak gerekirsek, eğer bir kek üreticisi iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye FLORYA WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de firmanız adına yaptıracağınız bir web sitesi ile internet evreninde sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşan internet dünyasında sizi temsil edecek bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız. Ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu sağlayarak olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Bir web sayfasına, sitesine sahip firma her zaman insanlar için bir güven sağlamıştır. Bundan dolayı web siteleri firmalar için çok büyük bir önem arz etmektedir.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Örnek vermek gerekirse eğer şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo kırmızı ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğüne göre kendini ölçeklemektedir. Bu da web sitenizin her cihazda düzgün bir şekilde gözükmektedir.

Bizler de kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. FLORYA WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Cennet Web Tasarım

Cennet Web Tasarım

CENNET WEB TASARIM

Günümüzde birçok yeni teknoloji, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternet için bu yüzyılda geliştirilen en büyük icat diyebiliriz. Günümüz yıllarda kullanıcı sayısı milyonlara dayanan internetin bu denli önemli olması, yeni piyasalar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

İnternet dünyası kişisel veya kurumsal web sayfalarından oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm sonuçlar web siteleri sayesinde sizlere, bizlere aktarılmaktadır. Dünya üzerinde günde milyon kez ziyaret edilen ve kullanılan web sayfaları artık bir meslek haline gelmiştir. Bu mesleğe web tasarımı ya da web yazılımı da denmektedir.

Bir web sitesinin yapısı birçok web sayfasının bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Web siteleri internet evrenindeki kişisel veya kurumsal temsilciler, kimlikler olarak da bilinmektedir. Bunu açıklığa kavuşturmak gerekirsek, eğer bir ayakkabı üreticisi iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye CENNET WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de yaptıracağınız bir web sitesi ile internet dünyasında sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşa n internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız  ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu aşılayabileceksiniz. Bir web sitesine sahip firma her zaman insanlar için artı güven sağlamıştır. Bundan dolayı web siteleri firmalar için gerekli hale gelmiştir.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine, verdiğiniz hizmetlere, ürünlerinize ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Eğer şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo sarı ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğünü baz alarak kendini ölçeklemektedir. Bu sayede web sitenizin her cihazda düzgün bir şekilde gözükmektedir.

Bizler de kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. CENNET WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Web Tasarım

Beylikdüzü Web Tasarım

BEYLİKDÜZÜ WEB TASARIM

Günümüz yüzyılda birçok yeni teknoloji, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternet ise bu dönemlerde geliştirilen en büyük icat diyebiliriz. Günümüz yıllarda kullanıcı sayısı milyara ulaşan internetin bu denli önemli olması, yeni piyasalar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

İnternet evreni kişisel veya kurumsal web sayfalarından oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm sonuçlar web sayfaları sayesinde size aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok ziyaret edilen ve kullanılan web sayfaları artık bir meslek haline gelmiştir. Bu mesleğe web tasarımı/yazılımı da denmektedir.

Birçok web sayfasının bir araya gelmesi bir web sitesi oluşturmaktadır. Web siteleri internet evrenindeki kişisel, kurumsal kimlikler olarak da bilinmektedir. Bunu sizlere açıklamak gerekirsek, eğer bir ayakkabı üreticisi iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye BEYLİKDÜZÜ WEB TASARIM hizmeti veren firmalar devreye girmektedir.

Sizler de yaptıracağınız bir web sitesi ile internet evreninde sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve müşteriye iletebilecek ve bu sayede kullanıcı sayısı milyarlara ulaşan internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız. Ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu uyandırabileceksiniz. Bir web sitesine sahip şirket, firma her zaman insanlar için bir güven sağlamıştır. Bu yüzden günümüzde bir web sitesi firmalar için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Bir adet örnek vermemiz gerekirse şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo kırmızı ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede web sayfanız tüm cihazlarda cihazın ekran büyüklüğüne göre kendini ölçeklemektedir. Bu da web sitenizin her cihazda düzgün ve orantılı bir şekilde gözükmektedir.

Bizler de kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. BEYLİKDÜZÜ WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Sizler de web tasarım hakkında daha detaylı bilgi almak istiyor iseniz buraya tıklayarak web tasarım sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Avcılar Web Tasarım

Avcılar Web Tasarım

AVCILAR WEB TASARIM

Günümüz yüzyılda birçok yeni teknoloji, insan hayatını kolaylaştırmak amaçlı olarak keşfedilmiş veya geliştirilmiştir. İnternet ise son 100 yılın en büyük icadı olarak niteleyebiliriz. Günümüz yıllarda kullanıcı sayısı milyon hatta milyarlara ulaşan internetin bu denli önemli olması, yeni piyasalar ve iş imkânlarını da yanında getirmektedir.

İnternet evreni kişisel veya kurumsal web sayfalarından, sitelerinden oluşmaktadır. İnternet üzerinden yaptığınız araştırmalar ve bulduğunuz tüm sonuçlar web sayfaları sayesinde siz kullanıcılara aktarılmaktadır. Dünya üzerinde bu kadar çok ziyaret edilen, görüntülenen ve kullanılan web sayfaları artık bir meslek haline gelmiştir ve farklı amaçlar doğrultusunda kullanılmaya başlamıştır. Bu mesleğe web tasarımı, web yazılım da denmektedir.

Birçok web sayfasının bir araya gelmesi ile bir web sitesi oluşmaktadır. Web siteleri internet dünyasındaki kişisel veya kurumsal kimlikler olarak da bilinmektedir. Buna bir açıklık getirmek gerekirsek, eğer bir ayakkabı üreticisi iseniz kendinizi de internet ortamında temsil edecek bir web sitesi açmak isteyebilirsiniz. Bu bölümde ise devreye AVCILAR WEB TASARIM hizmeti veren firmalar girmektedir.

Sizler de yaptıracağınız bir web sitesi ile internet evreninde sizi veya firmanızı temsil edebilecek, ürünlerinizi birçok ülkeye ve potansiyel müşteriye iletebilecek ve bu sayede aktif kullanıcı sayısı milyonlara ulaşan internet dünyasında bir kimliğe sahip olmuş olacaksınız. Ve bunun yanında da insanlarda güven duygusu uyandırabileceksiniz. Bir web sitesine sahip firmalara müşterileri ve potansiyel müşteri olabilecek adaylar üzerinde bir güven duygusu sağlamıştır. Bundan dolayı firmalar için bir web sitesine sahip olmak oldukça önemli bir faktör haline geldi.

Bir web tasarım hizmet aldığınızda web sitesi tamamı ile sizlerin isteklerine ve firma kimliğinize göre şekil almaktadır. Örneğin eğer şirketinizin bir logosu var ise ve bu logo mavi ise web siteniz de ona göre renklendirilmektedir ve en önemlisi günümüz yılın teknolojisi olan responsive yani mobil uyumluluk teknolojisi de kullanılmaktadır. Bu sayede web siteniz tüm cihaz ekranlarına ekranlarına göre kendini ölçeklemektedir. Bu da web sitenizin her cihazda düzgün bir şekilde gözükmektedir.

Bizler de ‘Skynet Yazılım’ adı altında kişisel veya kurumsal olmak üzere şirketlere veya kişilere web tasarım hizmeti vermekteyiz. AVCILAR WEB TASARIM hizmetinin yanında web yazılımı, sunucu veya hosting, Google ADS reklam, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), SSL, sosyal medya reklamcılığı, toplu sms, sanal santral gibi daha birçok hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak Web Tasarım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Otomatik Alan Adı Yenileme Gizli Bir Lütuf Olabilir İşte Nedenleri?

Otomatik Alan Adı Yenileme Gizli Bir Lütuf Olabilir İşte Nedenleri?

OTOMATİK ALAN ADI YENİLEME, GİZLİ BİR LÜTUF OLABİLİR; İŞTE NEDENLERİ

Alan adları bir web sitesi daha kurulmadan önce belirlenip hazır halde olması gereken bir şeydir. Alan adları aynı ev adresleri gibi nasıl sizi ziyaret edecekler evinizin adresine göre size geliyorsa alan adları da web sitenizin bir adresidir ve internet kullanıcıları web sitenize o adres ile ziyaret etmektedir. Alan adları genel olarak yıllık satın alınmaktadır. Eğer yıllık olarak satın aldığınız bir alan adını kullanmaya devam etmek istiyorsanız süresi dolmadan bir yenileme işlemi yapmanız gerekmektedir. Alan adınızı aldığınız zaman, başka kimse o adreste web sitesi yayınlayamaz ancak bunun alan adı yenileme işlemini yaptığınız sürece geçerli olduğunu da unutmamalısınız.

Eğer bir firmanız var ise ve firmanıza ait olan resmi web sitenizi kendiniz ile müşterileriniz arasında bir iletişim aracı olarak görüyorsanız, alan adınızı kaptırmanız firmanıza oldukça zarar açacaktır. Alan adı yenilemeyi unutmanız demek, yenilemeyi unuttuğunuz alan adının bir başkası tarafından alınması ve web sitenizin artık farklı bir URL ile hizmet vereceği, kısacası firmanızın web sitesinin köklü bir değişiklik uğrayacağı anlamına gelmektedir. Bu durum, kullanıcı deneyimi, markalaşma ve Google SEO için olumsuz bir etki yaratır.

Artık günümüzde alan adı kayıtları yapan firmalar otomatik alan adı yenileme hizmeti vermektedir. Kimileri mevcut alan adlarına kendisi manuel olarak yıllık ödemelerini yaparak bütçe kontrollerini daha iyi sağlamaktadır. Fakat otomatik alan adı yenilemenin de birçok getirdiği avantaj vardır. Bunlar arasında en önemlisi Online kimliğinizin zedelemekten kurtulmanız.

Alan adının otomatik olarak yenilenmesi üzerine dair bir bildirim almanız, bu işin tamamen bittiği anlamına gelmez. Günümüz yıllarda manuel bir şekilde alan adı ödemesi yapmak zahmetli bir iş olarak görüldüğünden dolayı daha çok otomatik alan adı yenileme teknolojisi kullanılmaktadır. Günümüzde artık birçok firma otomatik alan adı yenileme teknolojisinden yararlanmaktadır. Web sitenizin ve dolayısıyla işletmenizin kesintisiz yürümesi için otomatik alan adı yenileme seçeneğinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Sizler de alan adı sorgulamak istiyorsanız buraya tıklayarak alan adınızı sorgulayabilirsiniz.

Alan Adı Gizliliği Nedir ve Buna Neden Önem Vermelisiniz?

Alan Adı Gizliliği Nedir ve Buna Neden Önem Vermelisiniz?

ALAN ADI GİZLİLİĞİ NEDİR VE NEDEN BUNA ÖNEM VERMELİSİNİZ?

Alan adı gizliliği, alan adınızı alırken karşı tarafa vermek durumunda, zorunda olduğunuz kişisel bilgilerinizi maskelemenize durumudur. Alan adı kayıt operatörlerinden alan adı tahsis ederken bu operatörler alıcıdan aldığı bilgileri kamuya açmak gibi bir zorunluluğu bulunmaktadır. Bu alıcıların tüm bilgilerini içeren veri tabanı WHOIS veri tabanıdır.

Az önce bahsettiğimiz alan adı gizliliğini kullanmak zorunlu değildir. Çoğunlukla kurumsal kimliklere sahip tüm şirketler alan adı gizliliğine ihtiyaç bile duymamaktadır. Fakat eğer kişisel blog gibi bir siteye sahip iseniz ve bilgilerinizin gizli kalmasını istiyorsanız alan adı gizliliğinden yararlanabilirsiniz.

Bir alan adını aldığınız zaman WHOIS veri tabanına şu bilgileriniz işlenmektedir.

  • Adınız ve Soyadınız
  • Adresiniz
  • E-Posta Adresiniz
  • Telefon Numaranız

Yukarıda da söylediğimiz gibi eğer bu bilgilerinizin paylaşımının yapılmamasını istiyor iseniz alan adı gizliliği hakkında bilgi sahibi olmanız sizler açısından iyi olacaktır.

NASIL GİZLİLİK SAĞLARIM?

Genel olarak işlem firmadan firmaya değişiklik gösterse de ortak olarak iki şekilde yapılmaktadır, bunlar;

Satın Alma İşlemi Sırasında :  Almak istediğiniz alan adını sorgulatıp boşta olup olmadığını öğrendikten sonra alan adını satın alma aşamasına gelmeden önce alan adı gizliliği satın alabilirsiniz.

Satın Alındıktan Sonra : Aldığınız alan adına satın alınma işleminden sonra da alan adı gizliliği özelliği dahil edebilirsiniz. Fakat alan adı gizliliğini bizler satın alınma işlemi sırasında alınmasını tercih ediyoruz. Bunun sebebi ise satın alınma sırasında eğer gizlilik özelliğini satın almaz iseniz bilgileriniz kamuya açıklanır.

Alacağınız bir alan adı gizliliği ile istenmeyen e-posta mesajları ve dolandırıcılar gibi olumsuz etkenlerden bir nebze de olsa kurtulabilirsiniz. Sizler tedbiri elden bırakmayarak her alan adı alışverişinizde sepetinize alan adı gizliliğini de eklemeyi unutmayın.

Alan adı satın alırken mutlaka sizden istenilen bilgilerin doğru olduğundan emin olun. Çünkü girilen bilgilerin sahte olduğu tespit edilen alan adı alışverişleri firmalar tarafından iptal edilir. Şüpheli kayıt bilgisi bulduğunu düşünen herkes ICANN (İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu) üzerinden bir şikâyet formu doldurarak bunu bildirebilir. Böyle bir durumda bilgilerinizi güncellemeniz için tarafınıza sınırlı bir süre tanınacaktır ama bu riske girmeye değmez. Eğer bilgilerinizin kamuya açılmasını istemiyorsanız alan adı gizliliği satın alın.

Alan Adı Seçimi İçin 10 İpucu

Alan Adı Seçimi İçin 10 İpucu

ALAN ADI SEÇİMİ İÇİN 10 İPUCU

Kuracağınız web sitenize alan adı seçmek adeta yeni kuracağınız bir şirkete isim vermek kadar zor ve kafa yorucu bir işlemdir. Alan adınız sizi internet dünyasında temsil edecek olan kimlik görevini görmektedir. Bundan dolayı hem amacınıza uygun hem de kolay okunur ve akılda kalıcı bir alan adı seçmeniz gerekmektedir. Bu yazımızda sizlere vereceğimiz 10 ipucu ile size uygun olan alan adını nasıl bulabileceksiniz buna değineceğiz.

1-)YAZIMI KOLAY OLSUN

Alan adı seçiminde yazımı kolay olan bir alan adı belirleyip seçmeniz oldukça önemlidir. Eğer amacınıza ters veya argo gibi kelimeler seçerseniz web sitenize gelecek internet kullanıcıların web sitesini bulmanızı zorlaştırabilirisiniz.

2-)KISA BİR ALAN ADI OLSUN

Uzun bir alan adı internet kullanıcılarında alan adını arama motoruna yazarken yazım hatası yapmalarına veya çok uzun olduğundan dolayı kullanıcıların bu alan adını unutmalarını sağlamaktadır. Bundan dolayı ne kadar kısa bir alan adı seçerseniz o kadar sizi olumlu etkiler.

3-)ANAHTAR KELİMELER KULLANIN

Alan adınızı belirlerken verdiğiniz hizmet veya ürününüzü tanımlayan anahtar kelime veya kelimeler kullanmak da oldukça avantajlı bir durumdur. Örneğin araba kiralama işi yapıyor iseniz ‘arabakirala.com’ ya da ‘otokirala.com’ gibi işiniz ile uygun olan anahtar kelimeleri belirleyebilir ve web siteniz için kullanılacak olan alan adı için kullanabilirsiniz.

Hem anahtar kelime kullanımı da sizleri arama motorlarında üst sıralara çıkartarak web sitenize daha da trafik sağlayacaktır.

4-)ÇEVRENİZİ HEDEF ALIN

Eğer sadece belli bir bölgede işiniz varsa, hizmet vermekte iseniz o zaman alan adınıza da hizmet verdiğiniz bölgenin adını da ekleyebilirsiniz. Bu sayede sadece belli bir bölgeye hitap ederek o bölgeden geri dönüş alabilirsiniz.

Örneğin yukarıda verdiğimiz bir önceki örnekteki araç kiralama şirketi sahibisiniz. Fakat sadece İstanbul içerisinde hizmet vermektesiniz. Bundan dolayı alan adınızı ‘istanbularabakirala.com’ gibi bir alan adı seçerek hem hizmet verdiğiniz bölgeyi belli ederek hitap edersiniz hem de arama motoru optimizasyonu açısından iyi bir sıralama yaparsınız.

5-)SAYI VEYA TİRE İŞARETİ KULLANMAMAYA ÇALIŞIN

Sayı ve tire işaretler genel olarak herkes tarafından yanlış anlaşılır. Bir alan adında bulunan sayı ile 5 yazıyla mı yoksa sayıyla mı insanların akıllarında soru işareti bırakır.

6-)HAFIZADA KALACAK ALAN ADLARI SEÇMEYE ÇALIŞIN

Milyonlarca web sitesinin bulunduğu internet dünyasında bu web sitelerin arasında kaybolmamak için daha dikkat çekici ve akılda kalıcı bir alan adı seçmeniz gerekmektedir. Güzel bir domain bulduğunuz zaman bunu arkadaşlarınız ve çevreniz ile de paylaşarak onların da fikirlerini alabilirsiniz.

7-)ARAŞTIRIN

Seçeceğiniz alan adını herhangi bir telif hakkı ile korunmadığından ya da herhangi bir patent durumu olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Eğer başta bunlara dikkat etmez iseniz birçok sıkıntı ile baş başa olabilirsiniz.

8-)UYGUN ALAN ADI UZANTISI SEÇİMİ

Uzantı dediğimiz şey ‘.com’, ‘.net’ gibi alan adınızın sonunda gelen eklerdir. Bu eklerin, uzantıların hepsinin kendine has özellikleri vardır. Bundan dolayı her biri belli durumlarda kullanılmaktadır. Bundan dolayı sizin işinize yarayacak olan uzantıyı bulduğunuzdan emin olun. Günümüzde en çok kullanılan ve popüler olan uzantı olan ‘.com’ uzantısı aynı zamanda uzun yıllardır piyasada olan bir uzantı olduğundan dolayı bu uzantı ile biten akılda kalıcı ve kısa bir alan adı bulmak zor gibidir.

9-)MARKANIZI GELİŞTİRİN VE KORUYUN

Markanızı korumak için alan adınızın farklı uzantılara sahip ve yazım hatalı birçok versiyonunu da satın almanız gerekir. Böylece, rakiplerinizin web sitesi isminizin farklı versiyonlarını almasının önüne geçebilir ve müşterilerinizin, yazım hatası yapsalar bile sitenize ulaşmasını garantilersiniz.

10-)HIZLI OLUN!

Alan adları çok büyük bir alış-satış piyasasına sahiptir. Bundan dolayı alan adları çabuk tükenir. Bundan dolayı bulduğunuz güzel alan adlarınızı en kısa sürede satın almaya çalışın. Eğer, boşta uygun bir isim bulmakta güçlük çekiyorsanız Skynet Yazılım gibi alan adı kayıt kuruluşları alan adı arayışınızda size alternatif isimler sunarak en iyisini bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sizler de aklınızdaki alan adlarını buraya tıklayarak sorgulayabilirsiniz.

Zeytinburnu Web Tasarım Firması

Zeytinburnu Web Tasarım Firması

ZEYTİNBURNU WEB TASARIM FİRMASI

 

Web Tasarım firması arayışlarınıza bir son vermeniz için bu yazımızı sabırla okumanızı öneriyoruz. İnternette; ancak nitelikli, dinamik bir web sitesi ile var olabilirsiniz. İnternet artık arama motorları üzerinden istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Sizi en iyi temsil edecek web sitelerini, size özel, hedeflerinize uygun, nitelikli, etkili bir şekilde tasarlayan ve kolayca yönetmenizi sağlayan bir web tasarım firması seçmekle ilk adımı atmalısınız.

Web Tasarım; iş hayatınızda ya da kişisel hayatınızda yaptığınız işin veya iş fikrinizin organize edilerek ileri teknoloji tasarım programları vasıtası ile kurgulanarak programlanması işlemidir. Uçsuz bucaksız bir kavramdır web tasarım ve bir web tasarım firması tüm isteklerinize cevap verecek konumdadır. Aynı bizim gibi. Bizler hedeflerinizi analiz ederek, işinize ya da hayalinize yönelik tasarımlar üretiyoruz.

FİRMALAR İÇİN WEB TASARIM FİRMASI

Ürün ve hizmetlerin potansiyel müşterilerinize ulaştırma açısından rakiplerinizden önde yer alacağınız, müşteriniz ile diyaloglarınızı geliştireceğiniz, özgün ve kurumsal web siteleri tasarlıyoruz. Sizin için özel olarak tasarlanmış olan web sitenizi kolayca güncelleyebilir ve yönetilebilirsiniz. Skynet Yazılım’ın geliştirdiği tüm web projeleri; arama motorları ile optimizedir ve sosyal medya platformları ile uyumlu çalıştığı gibi mobil uyumludur.

İhtiyaçlarınızı biliyoruz ve web tasarım taleplerinize yönelik doğru kurguyu, kurabilir ve bunu hayata geçirebiliriz.

Artık bir hizmeti, ürünü almak için kapı kapı dolaşmak yerine, günlerce arayarak vakit kaybetmeden klavye tuşları kadar yakın, kahvenizi yudumlarken, evinizde, ofisinizde, aracınızda veya tatilinizi yaparken mobil cihazlar ile kısa sürede ulaşabiliyoruz.

İstenilen ürüne/hizmete, internet sitelerinde ulaşmak için arama motorları kullanıyoruz. Günümüzde internet siteleri, ürün / hizmet tanıtımı için vazgeçilmez iletişim unsurlarının başında gelmektedir. Çağımızın teknolojilerini takip eden, hizmet/ürün satan, tanıtan bireyler ve kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktalar.

Daha çok kitleye ulaşmak için Web Sitesine dolayısıyla Web Tasarım Firma’larına ihtiyaç duyulmaktadır.

Web Tasarım Firması

Web sitesi tasarımı; ürün satışı, hizmetlerinizi tanıtmak, firma bilgilerinizi kitlelere sanal ortamda ulaştırarak devamlı etkileşim kurmak gibi sayısız konuda gereklidir.

Bir Web sitesine sahip olmak için Web Tasarım hizmetinden satın alırsınız.

  • Web siteniz firmanızın 24 saat açık olan vitrin ve müşteri hizmetleridir,
  • Siz uyurken sizin yerinize hizmet ve ürünlerinizi tanıtır, müşteri sorularına cevap verir,
  • Yeni veya gelecek ürünlerden bahseder sizin yerinize ön sipariş alır hatta ödeme tahsilatı yapabilir,

Web tasarımı esnasında size önemsiz gibi görünen ayrıntılar aslında çok büyük kazanımlar sağlayabilmektedir. Verdiğiniz hizmetinize yönelik Web Tasarım çözümlerimiz ile %100 Google Seo kurallarına tasarım olarak uygun, tam yönetilebilen kontrol paneli, Mobil cihazlar ve Tablet gibi tüm cihazlara uyumlu Responsive yapısıyla modern gösterişli kullanıcı dostu “Web Sitesi Tasarımı” hizmeti alırsınız.

Web Sitesi Tasarımını iki çeşitte sınıflandırabiliriz.

Hazır Web Tasarım Nedir?

İçerikler sektörlere uygun olarak belirlenmiş olup, ilk etapta yeterli ölçüde özellik barındıran, hızlı kurulum ve eksiksiz Google Seo uyumlu, kullanıcı dostu hazır web tasarım paketleridir.

Hazır Web Tasarımı (Web Sitesi) olarak adlandırdığımız paket ile fazla hatta hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web sitenizi tasarlayabilir, hizmetinizin içeriklerini web sitenize ekleyebilir ve her zaman her yerden web sitenizi yönetebilirsiniz. Üstelik zorluk yaşarsanız uzmanlarımızdan her an ücretsiz destek alabilirsiniz. Hazır duruma getirilmiş web sitelerini teslim almak hızlıdır. Bununla birlikte, benzer tasarımların, başka şirketlerin kullanımında olmasına rastlamanız mümkündür. Markanızı temsil edecek internet sayfasının kopyalanmış izlenimi vermesi sizi rahatsız etmiyorsa sorun bulunmamaktadır.

Karşılıklı görüşme, taleplerinizi bize iletmeniz gibi aşamalardan sonra, sektörünüze göre Proje Demosu incelemenize sunulur. Onayınız akabinde ilettiğiniz alan adı kendi sunucularımıza yönlendirilir ve web siteniz yayımlanır.

Özel Web Tasarım nedir?

Firmanız için kurguladığınız, renklerinizden sitenizde yayınlayacağınız ürün ve hizmetlere kadar her birini kendinizin belirlediği istediğiniz gibi web tasarım yaptırabileceğiniz bir hizmettir. Çalışmaya başladığınızda uzman ekibimiz sizi dinler, hayaliniz olan web tasarım projeniz için tasarlamaya başlar.

Özel web tasarım size özel olarak sıfırdan kodlanarak, tasarlanan web ara yüzleridir. Size özel olarak yapılan web sayfaları başka bir web sitesi için kullanılmaz sadece sizin web sitenize özeldir.

İlk Bilgisayar olan “ENIAC” 30 ton ağırlığında, 167 metrekare büyüklüğündeyken, zamanla küçüldüğünü, ucuzladığını, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdiğini unutmayalım. Günümüzde bilgisayarlar, Tabletler, i-Pad’ler, Akıllı Cep Telefonlar sayesinde bir çok işimizi kolayca hallettiğimiz gibi bir çok hizmeti de  internet dünyasını sayesinde bu cihazları kullanarak kolayca alıyoruz. Görülen o ki ,önümüzdeki yıllarda bekli de günlerde insanları “Bu kadarı da olmaz” denilecek yeni teknolojileri bekliyor.

Sizler de internet ortamında hizmet, ürün satmak,sunmak,paylaşmak ister ve ulaşılabilir web sitesi sahip olmak isterseniz bir “tıkwww.skynetyazilim.com & destek@skynetyazilim.com kadar uzağınızda “İyi Günler Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz0850 259 1 333 diyecek kadar yakınınızdayız.

Üsküdar Web Tasarım Firması

Üsküdar Web Tasarım Firması

ÜSKÜDAR WEB TASARIM FİRMASI

 

Web Tasarım firması arayışlarınıza bir son vermeniz için bu yazımızı sabırla okumanızı öneriyoruz. İnternette; ancak nitelikli, dinamik bir web sitesi ile var olabilirsiniz. İnternet artık arama motorları üzerinden istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Sizi en iyi temsil edecek web sitelerini, size özel, hedeflerinize uygun, nitelikli, etkili bir şekilde tasarlayan ve kolayca yönetmenizi sağlayan bir web tasarım firması seçmekle ilk adımı atmalısınız.

Web Tasarım; iş hayatınızda ya da kişisel hayatınızda yaptığınız işin veya iş fikrinizin organize edilerek ileri teknoloji tasarım programları vasıtası ile kurgulanarak programlanması işlemidir. Uçsuz bucaksız bir kavramdır web tasarım ve bir web tasarım firması tüm isteklerinize cevap verecek konumdadır. Aynı bizim gibi. Bizler hedeflerinizi analiz ederek, işinize ya da hayalinize yönelik tasarımlar üretiyoruz.

FİRMALAR İÇİN WEB TASARIM FİRMASI

Ürün ve hizmetlerin potansiyel müşterilerinize ulaştırma açısından rakiplerinizden önde yer alacağınız, müşteriniz ile diyaloglarınızı geliştireceğiniz, özgün ve kurumsal web siteleri tasarlıyoruz. Sizin için özel olarak tasarlanmış olan web sitenizi kolayca güncelleyebilir ve yönetilebilirsiniz. Skynet Yazılım’ın geliştirdiği tüm web projeleri; arama motorları ile optimizedir ve sosyal medya platformları ile uyumlu çalıştığı gibi mobil uyumludur.

İhtiyaçlarınızı biliyoruz ve web tasarım taleplerinize yönelik doğru kurguyu, kurabilir ve bunu hayata geçirebiliriz.

Artık bir hizmeti, ürünü almak için kapı kapı dolaşmak yerine, günlerce arayarak vakit kaybetmeden klavye tuşları kadar yakın, kahvenizi yudumlarken, evinizde, ofisinizde, aracınızda veya tatilinizi yaparken mobil cihazlar ile kısa sürede ulaşabiliyoruz.

İstenilen ürüne/hizmete, internet sitelerinde ulaşmak için arama motorları kullanıyoruz. Günümüzde internet siteleri, ürün / hizmet tanıtımı için vazgeçilmez iletişim unsurlarının başında gelmektedir. Çağımızın teknolojilerini takip eden, hizmet/ürün satan, tanıtan bireyler ve kurumsal şirketler yazılım teknolojilerinden üst düzeyde faydalanmak hedefiyle belirli bütçelerde yatırım yapmaktalar.

Daha çok kitleye ulaşmak için Web Sitesine dolayısıyla Web Tasarım Firma’larına ihtiyaç duyulmaktadır.

Web Tasarım Firması

Web sitesi tasarımı; ürün satışı, hizmetlerinizi tanıtmak, firma bilgilerinizi kitlelere sanal ortamda ulaştırarak devamlı etkileşim kurmak gibi sayısız konuda gereklidir.

Bir Web sitesine sahip olmak için Web Tasarım hizmetinden satın alırsınız.

  • Web siteniz firmanızın 24 saat açık olan vitrin ve müşteri hizmetleridir,
  • Siz uyurken sizin yerinize hizmet ve ürünlerinizi tanıtır, müşteri sorularına cevap verir,
  • Yeni veya gelecek ürünlerden bahseder sizin yerinize ön sipariş alır hatta ödeme tahsilatı yapabilir,

Web tasarımı esnasında size önemsiz gibi görünen ayrıntılar aslında çok büyük kazanımlar sağlayabilmektedir. Verdiğiniz hizmetinize yönelik Web Tasarım çözümlerimiz ile %100 Google Seo kurallarına tasarım olarak uygun, tam yönetilebilen kontrol paneli, Mobil cihazlar ve Tablet gibi tüm cihazlara uyumlu Responsive yapısıyla modern gösterişli kullanıcı dostu “Web Sitesi Tasarımı” hizmeti alırsınız.

Web Sitesi Tasarımını iki çeşitte sınıflandırabiliriz.

Hazır Web Tasarım Nedir?

İçerikler sektörlere uygun olarak belirlenmiş olup, ilk etapta yeterli ölçüde özellik barındıran, hızlı kurulum ve eksiksiz Google Seo uyumlu, kullanıcı dostu hazır web tasarım paketleridir.

Hazır Web Tasarımı (Web Sitesi) olarak adlandırdığımız paket ile fazla hatta hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kolayca web sitenizi tasarlayabilir, hizmetinizin içeriklerini web sitenize ekleyebilir ve her zaman her yerden web sitenizi yönetebilirsiniz. Üstelik zorluk yaşarsanız uzmanlarımızdan her an ücretsiz destek alabilirsiniz. Hazır duruma getirilmiş web sitelerini teslim almak hızlıdır. Bununla birlikte, benzer tasarımların, başka şirketlerin kullanımında olmasına rastlamanız mümkündür. Markanızı temsil edecek internet sayfasının kopyalanmış izlenimi vermesi sizi rahatsız etmiyorsa sorun bulunmamaktadır.

Karşılıklı görüşme, taleplerinizi bize iletmeniz gibi aşamalardan sonra, sektörünüze göre Proje Demosu incelemenize sunulur. Onayınız akabinde ilettiğiniz alan adı kendi sunucularımıza yönlendirilir ve web siteniz yayımlanır.

Özel Web Tasarım nedir?

Firmanız için kurguladığınız, renklerinizden sitenizde yayınlayacağınız ürün ve hizmetlere kadar her birini kendinizin belirlediği istediğiniz gibi web tasarım yaptırabileceğiniz bir hizmettir. Çalışmaya başladığınızda uzman ekibimiz sizi dinler, hayaliniz olan web tasarım projeniz için tasarlamaya başlar.

Özel web tasarım size özel olarak sıfırdan kodlanarak, tasarlanan web ara yüzleridir. Size özel olarak yapılan web sayfaları başka bir web sitesi için kullanılmaz sadece sizin web sitenize özeldir.

İlk Bilgisayar olan “ENIAC” 30 ton ağırlığında, 167 metrekare büyüklüğündeyken, zamanla küçüldüğünü, ucuzladığını, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdiğini unutmayalım. Günümüzde bilgisayarlar, Tabletler, i-Pad’ler, Akıllı Cep Telefonlar sayesinde bir çok işimizi kolayca hallettiğimiz gibi bir çok hizmeti de  internet dünyasını sayesinde bu cihazları kullanarak kolayca alıyoruz. Görülen o ki ,önümüzdeki yıllarda bekli de günlerde insanları “Bu kadarı da olmaz” denilecek yeni teknolojileri bekliyor.

Sizler de internet ortamında hizmet, ürün satmak,sunmak,paylaşmak ister ve ulaşılabilir web sitesi sahip olmak isterseniz bir “tıkwww.skynetyazilim.com & destek@skynetyazilim.com kadar uzağınızda “İyi Günler Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz0850 259 1 333 diyecek kadar yakınınızdayız.