SANAL SANTRAL

Sizi arayanlar size özel hazırlanan karşılama anonsu (IVR) ile karşılanır ve yine size özel senaryoya göre gelen aramalar istenilen yerlere aktarılır. Gelen aramalar isteğe göre ip telefonlara,sabit bir telefon hattına yada bir cep telefonuna yönlendirilebilir.

Sanal Santral tıpkı fiziki santral gibi özellikler barındırır. Sesli robot karşılama, Görüşme kaydı, 1 muhasebe, 2 satın alma, 3 teknik servis gibi ilgili birimlere Tuşlama anonsu ile yönlendirme yapma gibi avantajlar sağlarsınız. Diğer harika özellikler aşağıda incelemenize sunulmuştur.

Hızla değişen teknoloji, yatırım yaparken biraz daha fazla düşünmeyi gerektiriyor. IEX kurumunuzun gereksinimlerine uygun santral yapısını güncel teknolojilerle kurabileceğiniz bir santral çözümüdür.

NEDEN SANAL SANTRAL ?

MALİYETLERDEN KURTULUN

Yatırım, bakım ve kurulum maliyetlerinden kurtulursunuz.

KOLAYCA YÖNETİN

Klasik santrallerde yapılanların tamamını yapabilir ve kolayca yönetebilirsiniz.

%70’E VARAN İNDİRİM

Haberleşme (SES, SMS, FAKS) maliyetlerinizde %70’e varan indirim sağlayabilirsiniz.

KOLAY ENTEGRASYON

CRM, ERP, Çağrı Merkezi vb. yazılımlarınız ile Telefon, SMS, Faks, E-mail entegrasyonu yapabilirsiniz.

TEK NOKTADAN KONTROL

Tüm telefonlarınızı tek bir noktadan kontrol edebilirsiniz.

HER İHTİYACA ÇÖZÜM

Firmanızın ihtiyaçlarına göre farklı senaryolar uygulayabilirsiniz.

MEKANDAN BAĞIMSIZ OLUN

Dahili ve harici numaralarınızı mekandan bağımsız olarak internetin olduğu her yerden sabit veya mobil cihazlarınız ile kullanabilirsiniz.

SANAL SANTRAL ÖZELLİKLERİ

KARŞILAMA ROBOTU (IVR)

Sanal Santral Hizmeti, Sizi arayanları profesyonel bir ses anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana (dahili numaraya) ulaşmasını sağlar.

GÖRÜŞME SES KAYDI

Sanal Santral Hizmeti, tüm ses görüşmelerini kayıt altına alır, kalite değerlendirmesi yada müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

DETAYLI RAPORLAMA

Sanal Santral Hizmeti içinde santrale gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, raporlarınızı yorumlayabilirsiniz.

API ENTEGRASYON

Sanal Santral Hizmeti, İhtiyacınız olan tüm API entegrasyon desteği sağlar.

KUYRUK YÖNETİMİ

Sanal Santral Hizmeti, Kuyruk yönetimi ile gelen çağrıları çeşitli dağıtım stratejileriyle dahili (müşteri temsilcisi) dağıtabilirsiniz.

YÖNLENDİRME

Sanal Santral Hizmeti, gelen çağrılarınız önce dahiliye sonra cep telefonunuza, daha sonra diğer dahili hatta veya sesli mesaj kutunuza düşebilir. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

KONFERANS GÖRÜŞME

Sanal Santral Hizmeti ile ekstra maliyet olmadan sesli ve görüntülü konferans yapabilir, müşterilerinize, personeller ve şubelerle anında konferans yapabilir, zamandan kazanır ve iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

ŞUBELER ARASI ÜCRETSİZ

Sanal Santral satın almak sonrasında bir başka özellik ise merkez ve şubeler arasında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilir, iletişim giderlerinizi azaltabilirsiniz. Bu işlem şube ve merkez telefon hatlarını da Sanal Santral Sistemi üzerine aktararak tek merkezi bir sistem gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DUYURU / KAMPANYA ROBOTU

Sanal Santral Sistemi sayesinde mevcut müşterilerinize yada yeni ulaşmak istediğiniz müşterilere kampanyalarınızı duyurabilirsiniz. Sesli robot sayesinde yüklenen numaralar otomatik aranarak sesli mesaj iletir / sonrasında dahiliye çağrı yönlendirilebilir.

SOFTPHONE UYGULAMASI

Sanal Santral kurulumu sonrasında IP Telefon haricinde dilerseniz, BİLGİSAYAR (Pc-phone programı), TABLET, CEP TELEFONU üzerinden ücretsiz Softphone uygulamalar ile arama kabul eder, arama yaparsınız.