Web Yazılım projeleri için Skynet Yazılım;  İstanbul'da web tasarım hizmetleri ile beraber mikro yazılım, intranet, mikro Crm yazılımları gibi özel yazılım isteklerine 7 yıllık deneyimimiz ile sürekli en güncel programlama ve algoritmaları takip ederek müşterilerine kaliteli Web Sitesi sunarak büyüyen bir Web ajansıdır.

Önce Müşteri ile yapılan görüşmelerde alınan Brief çok önemlidir. Web Yazılım amacı, beklentiler, işlevsel bölümler tek tek konuşulur ve proje başlar. Müşterilerimiz firma içi hizmet ve aksiyonlarına özel yazılımlar isteyebilir, web yazılım tek yönlü web tasarım dahilinde olmayabilir. Bu sizlerin ihtiyaç duyduğunuz çözümlere bağlıdır.

Web Yazılım projelerinde firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak en doğru yazılım seçilir. Fiyat Performans gözününe alınarak teklif onaya sunulur ve kısmetse işe başlarız 🙂

Dış hizmetlere hitap edecek yazılımlarda "Google seo optimizasyonuna" uygun alt yapı hazırlanır. Bu kırılımları yönetim panelinde karşınıza çıkar, göremediğiniz kod yapılarında kullanılır. Ayrıca yazılım dilinin tüm cihazlarda doğru bir şekilde çalışması için testler sağlanır, revize durumlarında işlemler yapılabilir, Müşteri onayı ile gerçek yayımlanma başlar.

WEB YAZILIM PROGRAMLAMA;

  • C#
  • ASP .NET - PHP
  • MSSQL - MYSQL
  • BOOTSTRAP - HTML5 - CSS3
  • JQUERY - JSCRIPT - AJAX

Konusunda uzman ekibimiz ve gerektiğinde yardım simiti görevi gören out source ekibimiz ile hizmetlerimizi güvenli kod yapısında ve zamanında hatta bazen zamanından önce hazırlıyoruz.

Diğer bir proje örneği olarak hazır Cms yazılım projelerinde, WordPress ve Opencart desteğimiz var. Hem tasarım/tema hemde yazılım konularında destek veriyoruz.

WEB YAZILIM

WEB PROGRAMLAMA

INTRANET YAZILIM

 web yazılım, web developer,web develoment

Asp.net web kodlama,web yazılım