İade ve İptal Koşulları

İptal Koşulları Nelerdir?

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, Alan adı tescil işlemleri, SSL Sertifika Hizmetleri, Sunucu Kiralama (VPS,VDS,Dedicated) hizmetleri, sunucu barındırma hizmetleri, IP Tahsis işlemleri, Web Tasarım Hizmetleri, Yazılım ve Lisanslama hizmetleridir.

İPTAL: Aylık Satın Alınan ve yeni aylık faturalandırma olmaması için şayet varsa Hosting, Reseller, IP, VPS, Sunucu vb. ürünlerden satın aldığınız hizmetlerin iptali için D PANEL sayfasından Müşteri Panelinize giriş yaparak Hizmetlerim sekmesinden bulunan paketlerde/hizmetlerde iptal seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için yeni fatura oluşturulmayacaktır.

İade koşullarını sağlamayan hizmetlerde iade olmamakla beraber iptal de olmamaktadır.

15 günlük koşulsuz iade garantimiz ödemesi yıllık yapılan web hosting paketlerimizde geçerlidir.

Kiralık sunucu, VPS/VDS, bayi hosting ve diğer hizmetlerde iade yapılması mümkün değildir.

Alan adları, yazılım lisansları, yazılım domain lisanslarında ve SSL sertifikaları gideri olan ürün sınıfına girdiğinden hiçbir koşulda iadesi ve iptali mümkün değildir.

Skynet Yazılım ‘ın yaptığı kampanyalar ile “kampanyalı" olarak satın alınan bir ürünün hiçbir koşulda iadesi mümkün değildir.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan ürünleri kapsamamaktadır.

Yapılacak iade işlemlerinde çıkacak herhangi bir komisyon (havale/EFT ücreti vb. gibi), müşteri tarafından karşılanacak ve iade tutarından düşülecektir.

Ücret iadesi talebinizi bize bildirmenizin ardından 15 iş günü içerisinde yapılacaktır, bu süre dolmadan hiçbir kullanıcı hak talebinde bulunamaz.

*Bu sayfada bulunan koşulları Skynet Yazılım ‘dan hizmet almaya başlayan her kullanıcı kabul etmiş sayılır.

İADE KOŞULLARI

Hizmet ve ürünlere ait iade ve iptal koşulları aşağıdaki gibidir. Skynet Yazılım hizmetlerini/ürünlerini satın alan müşterilerimiz bu koşulları kabul etmiş sayılır.

WEB ALANI (Hosting) – ALAN ADI (domain) ve BAĞLI DİJİTAL SERVİS/HİZMETLERİN İADE VE İPTAL KOŞULLARI

Satın aldığınız Alan adı (Domain), cPanel, DirectAdmin, Plesk, LiteSpeed, SSL, Özel İP, Tasarım, Kampanyalı Hizmetler, Server ve Server Destek Hizmetleri ( Dedicated – VPS – VDS ) Geri iadeye dahil değildir.

Sadece Hosting hizmetlerimizin 15 gün içerisinde iade garantisi bulunmaktadır.

Skynet Yazılım İade koşullarına uygun olan iade taleplerinize ait ödemeler tarafınıza 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. SSL, İP, Tüm Lisanslar ve Alan adı tescillerinin otomatik olarak Datacenter, DomainApi, Name, Resellerclub, ICANN tarafından yapıldığı için , iadesi ve değişimi söz konusu değildir.

Aylık faturalanarak satın aldığınız hizmetlerin iptali için Müşteri Panelinize giriş yaparak Hizmetlerim sekmesinden paket iptali seçeneğini seçmeniz ve sonrasında 0850 259 1 333 numaralı telefonumuzdan bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için yeni fatura oluşturulmayacaktır. *İptal edilen ay için ödenen ücret iadesi yapılmamaktadır.

Kredi kartı veya ödeme çözümleri şirketi ile yapılan ödemelerde kurulum otomatik olarak yapılmaktadır ve anında aldığınız hizmete ait bilgileriniz size e-posta olarak sistem tarafından gönderilir. Banka havale/eft ile gönderdiğiniz ödemelerden sonra Müşteri Panelinize girerek Ödeme Bildirimi göndermeniz halinde kurulum en geç 8 saat içinde yapılmaktadır.

Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.

  • Haber verilmeden ve sistemden iptal siparişi verilmiş hizmetler iptal edilmiş sayılmaz. İptal olması için satış veya sorumlu birime bildiri yapmak zorunludur.
  • Kredi kartı ile alış veriş yapıp daha sonra bilgi ve haber vermeden SKYNET YAZILIM ‘dan onay almadan ChargeBack yapıp daha sonra banka aracılığı ile ödemeye itiraz edildiği takdirde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına bu siparişi veren ve kredi kartı sahibi hakkında suç duyurusunda bulunulacaktır.
  • Kredi kartı ile alış-veriş yapan kullanıcılarımızın kişisel verileri, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili Mevzuat hükümlerine uygun olarak saklanmaktadır. Sözleşmenin ifası amacıyla sisteme girilen bilgilerde (adres, telefon numarası, ip adresi gibi bilgiler saklanmakta olup, kredi kartı bilgileri saklanmamaktadır.) herhangi bir sorun olmadığı takdirde hizmet aktif edilmektedir. Sisteme girilen bilgilerin hatalı olması, sipariş veren kişiye ulaşılamaması hallerinde işbu siparişler iptal edilmektedir.

HAZIR SİTE – WEB TASARIM – WEB YAZILIM – SEO – REKLAM ÜRÜNLERİ İADE VE İPTAL KOŞULLARI

HAZIR SİTE ürünlerinde alan adı (domain) üzerine lisans edilir ve yazılım, dijital ürünlerde kurulumdan sonra yazılım ve lisans açığa çıktığından dosyalar MÜŞTERİ ‘ye ulaştığında dolayı alan adı (domain),ürün DEĞİŞİMİ, İPTAL ve İADE işlemi yapılmamaktadır.

Memnuniyetinizi sağlamak adına Hazır site ürünlerinde/yazılımlarında demo site sunum örneklerini ve yönetim panelini iyi incelemenizi öneriyoruz.

*Yalnız eğer yazılım/ürün/script herhangi bir şekilde müşteriye ulaşmamışsa, MÜŞTERİ ‘ye ait hosting üzerine kurulmamış ise koşulsuz satış işlemi iptal edilir ve sipariş tutarı İADE edilir.

WEB TASARIM hizmeti size sunulan teklif içinde varsa revize çalışma kadar değişim hakkı bulunmaktadır. Web tasarım hizmeti teklif ücretinin %40 oranında peşin alınması esası ile başlar. Müşteri çalışmalara başlaması sonrasında İPTAL ve İADE istediğinde hizmet durdurulur ve peşinat alınan %40 oranındaki ücret  o çalışmalara sayılır İADE veya İPTAL sağlanamaz.

SANAL SANTRAL HİZMETİ – TELEFON HAT TAHSİS HİZMETLERİ İADE VE İPTAL KOŞULLARI

Sanal Santral, Telefon Hat Tahsisi sözleşmesini inceleyiniz. SÖZLEŞME İÇİN TIKLAYIN

**Santral, telefon hizmetleri “STH lisans yetkili sahibi Telsam Telekominikasyon" adına çözüm ortaklığı olarak sunulmaktadır.

TOPLU SMS – TOPLU MAİL

Toplu sms ve Toplu Mail hizmetleri ön ödeme esası ile verilen hizmettir.

  • Toplu sms ve Toplu mail hakları devredilemez
  • Toplu sms ve Toplu mail hakları kullanım süreleri içinde kısmen yada tamamı harcanmış olmasa bile İADE, İPTAL ve sonraki aya devir edilemez.