X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

E-Ticaret Yazılımları

AnasayfaYazılımlarE-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret Yazılımları

Mobil Uyumlu Giyim Eticaret Yazılımı
E-Ticaret Sitesi START Butik Giyim

E-Ticaret Sitesi START Butik Giyim

$129.64
Seo ve Mobil Uyumlu Gelişmiş E-ticaret
Hazır Web Sitesi Kurumsal Eticaret 017 Gelişmiş E-ticaret

Hazır Web Sitesi Kurumsal Eticaret 017 Gelişmiş E-ticaret

3.500
Mobil Uyumlu Gelişmiş E-ticaret
Kurumsal Firma V2022 E-TİCARET Hazır Sistem

Kurumsal Firma V2022 E-TİCARET Hazır Sistem

3.600
Mobil Uyumlu Eticaret Yazılımı
E-Ticaret Sitesi Hazır Yazılım

E-Ticaret Sitesi Hazır Yazılım

9.900

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

"Kurumsal E-Ticaret Sitesi" "E-ticaret Paketi satın al" "E-Ticaret Yazılımı" "Yıllık E-ticaret Paketleri" "E-ticaret Sitesi Ürün Satış" "Hazır E-ticaret Paketleri"

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Bazı yazılımlar (yıllık ödeme) hariç domaine lisanslı olarak hazır site yazılımını ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Hazır Site Yazılımları bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. (her durumda teknik alt yapı domain hosting ödemesi yaparsınız.) Bazı yazılımlarda alan adı ve hosting dahil edilerek yıllık dönemsel ödemelere tabidir.

Kurulum yapıyor musunuz?

Ücretsiz Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. İncelediğiniz sitenin DEMO görülen bilgileri ile aynı şekilde kurulur ve site, panel bilgileri teslim edilmektedir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Yazılımlar domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen yazılım, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Web sitenizin kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Yıllık ödeme ile satılan yazılımlar hariç , Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Yıllık yazılım ürünlerinde hosting&domain bizim sunucularda olacağından dolayı yine teknik destek alabilirsiniz. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler hemen işleme alınmaktadır ve ortalama 1 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kurulum sağlandığında hosting alanınızda zip dosyası mevcut olacaktır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer ödeyebilirsiniz. Varsa taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olabilir.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Bilgim Yok Destek ve Danışmanlık Hizmetiniz Var mı?

Evet. Hiç bilginiz yok ya da zaman bulamayacaksınız. O halde web sitesinde yer almasını istediğiniz yazı, görsel vb bilgileri gönderin, Web sitesi güncelleme hizmetini daha avantajlı fiyata almış olun. Örnek; Google aramalarında çıkması, Yandex ve diğer aramalarda sitenizin görülmesi için yapılması gereken işlemler var. Bu ve benzer işlemleri sağlıyoruz.

E-Ticaret Yazılımları

E-Ticaret Yazılımları , Paketleri incelerseniz aralarında farklılıklar, avantajlı ve uygun fiyatlarımızı göreceksiniz. Herşey dahil eticaret paketleri yüzde25 indirim fırsatını sizleri bekliyor.

İşletmenizin küçük ya da büyük olması sizin E-Ticaret yapmak , para kazanmanıza yeni potansiyel müşteriler bulmanıza engel değildir.. Skynet Yazılım E-Ticaret ile, E-Ticaret sitenizi kolayca açabilir ve satışa başlayabilirsiniz. Şimdiden Hayırlı İşler (:

Opencart Temaları

E – ticaret sitelerinin kullanıcı deneyimini zaman içinde çok daha etkin bir hale getirmesinde opencart temaları son derece etkilidir. Opencart temelde işlerini internete taşımak ve geliştirilebilir bir altyapı ile açık kaynak kodlu olarak uygun temalar üzerine inşa etmek isteyenler tarafından kullanılabilir bir yazlımdır. Günümüzde kurumsal firmalardan küçük işletmelere kadar birçok yerli ve yabancı e – ticaret sitesinde bu temalara rastlamak mümkündür.

İşletmenizin mobil uyumluluğu yüksek, kullanışlı, tasarımı ile dikkat çeken ve Türkçe opencart teması kullanılarak oluşturulmuş bir internet sitesine ulaşmak için firmamızdan kurumsal destek alabilirsiniz. Opencart Türkçe tema desteği ile bir e – ticaret sitesinde olması gereken tüm eklentiler ve modüller etkin biçimde kullanılabilir.

En İyi ve Kullanışlı Opencart Temaları

İnternet üzerinden üretim sayışı gerçekleştirmek isteyenler için PHP tabanlı bir e – ticaret yazılımı olan opencart, açık kaynak kodu ile kolay geliştirilebilir bir sistemdir. Bu altyapı ve modüllere uygun en iyi temaları kullanarak sitenizi oluşturmak için ise uzman desteğine ihtiyacınız olacaktır.

En iyi opencart temaları ve tasarımlarıyla firmanızın internet satış mağazasının çok daha kullanışlı ve dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Söz konusu yazılım üzerinden kullanıcıların ayrıca bu temaları geliştirmesi ve değiştirmeleri de mümkündür. Profesyonel destek alarak opencart temalarımızdan ve altyapılarından yararlanarak günümüzde rekabetin yüksek olduğu e- ticaret siteleri ile zirveye giden bir yarış içine girebilirsiniz.

E – Ticaret Siteleri İçin Opencart Teması

Opencart temaları ile satışını yaptığınız ürün ve hizmet detaylarına ilişkin tüm unsurların en iyi eklentiler ile kullanımını sağlar ve ziyaretçilerin site üzerinde uzun süre kalmasını sağlayacak dikkat çeken ve kolay kullanılabilir arayüz ile pratik işlem yapılmasını sağlayacaktır. Özellikle arama motoru aramalarında internet sitenizin ilk sıralarda yer almasını sağlamak için SEO dostu temaları ve altyapıları da bu sayede kullanmış olursunuz.

Firmanızın faaliyetlerini online ortama taşımak için tercih edeceğiniz opencart e –ticaret teması ile firmamızdan kurumsal ve profesyonel destek alarak kısa sürede sektörün dikkat çeken markalarından biri olmayı başarabilirsiniz.

Opencart Türkçe Temalar

Yüksek çözünürlüğe sahip ve kullanıcı dostu Türkçe temalarımız ile tüm eklentileri rahat bir şekilde eklemeniz mümkündür. Hızlı bir şekilde site üzerinde ve ürünler arasında kullanıcıların rahat bir gezinti sağlamasına yardımcı olmak için geliştirdiğimiz özel arama ve filtreleme bölümleri, bloklar ve menüler ile kısa sürede istenen sayfada hızlı işlem yapılması sağlanabilir.

Profesyonel bir e – ticaret sitesinde görmeye alışık olduğunuz ve ziyaretçilerin işlem yapmasını kolaylaştıran tüm detaylara yer veren temalar, aynı zamanda estetik tasarımları ile keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşatacaktır. Opencart Türkçe tema full versiyonları tercih ederek firmamız sayesinde e – ticaret alanında faaliyetlerinizin rakipler arasında fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Yüzlerce Opencart Teması

Her sektör için uygun ve profesyonel olarak geliştirilmiş özel tasarım opencart temalarımızı tercih ederek yüzlerce mobil uyumlu tema arasından en uygun olanlarıyla başarıya emin adımlarla giderebilirsiniz. Günümüzde akıllı mobil cihazların kullanımının yaygınlaşmasının ardından bir e – ticaret sitesinin mobil uyumluluğunun olmaması düşünülemez. Bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaya yönelik geliştirilen özel tasarımlarımız ile profesyonel bir siteye kavuşmanızı sağlıyoruz.

Mobil uyumluluk, güçlü tasarım, hızlı ve pratik kullanıcı dostu arayüz, SEO uyumluluğu ve daha pek çok farklı avantajı ile opencart temaları firmamız aracılığı ile satın alarak marka değerinizi artıracak çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. E – ticaret sektöründe sıradanlıktan uzak opencart temanızla dikkat çekmeye hemen başlayın.


Hosting Billing Automation by WISECP
web tasarım telefon web tasarım whatsapp iletişim Top