X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hazır Script

AnasayfaYazılarWeb YazılımHazır Script

HAZIR SCRİPT

Hazır Script , Dilerseniz bu scriptler ile müşterilerinize web sayfaları oluşturun ve kendi işinizi kurun. Tamamı açık kaynak her sektöre uygun hazır web sitesi için php scriptler sizi bekliyor. Profesyonel. Hızlı. Kaliteli. Ekonomik.

İşinizi büyütmek ve kârlılığınızı artırmak için web sitesi oldukça önemlidir. Tercih ettiğiniz son web tasarım firması olma gayesiyle var gücümüzle çalışıyoruz. Hazır Scriptler. web sitemizden sipariş verebilir ve ömür boyu site ücret vermeden legal kaliteli ve hızlı olaran kullanırsınız. Hazır PHP Scriptler - Hazır web sitesi scriptleri ile sitenizi kurun. Mobil uyumlu ve standart tasarım hazır scriptler. Kurumsal yada Dernek, Sektöre özel, su tesisatı, teknik servis firması , moda, medikal, Doktor gibi ayrı ayrı temalar ve hazır web site seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.

HAZIR SCRİPT WORDPRESS DEĞİLDİR, ÜCRETSİZ PHP DEĞİLDİR!!

Script Nedir? Türleri Nelerdir?

Herhangi bir programlama dilinde yazılmış, uygulama bölümlerinin tüm kodlarını içinde bulunduran hazır kod bloglarına script adı verilir. Farklı program dillerinde hazırlanan scriptler bu dil ile bağlantılı olarak farklı özellikler taşırlar ve bu dilin özellikliklerine göre kullanılırlar. Bu nedenle scriptler isimlendirilirken, kullanılan programlama dili de belirtilir.

Scriptler genellikle web tabanlı kullanılsalar da yer yer çevrimdışı çözümler için de kullanılabilmektedir. Pek çok kullanım alanı olmasına karşın, harici kullanım avantajı sayesinde yoğun olarak bilgisayarlarda çeşitli nesnelerin oluşturması amacıyla kullanılır. HTML kodların arasına yerleştirilen scriptler günümüz trendleri doğrultusunda, web sitelerinde etkileşimli ortamların oluşturulmasında etkin şekilde kullanılırlar. Daha açıklayıcı olmak gerekirse, harici scriptler kullanılarak web sitelerine çeşitli fonksiyonlar kazandırmak mümkündür. Bunu yapmak için web sitesinin koduna, uygun scripti uygun şekilde (kullanılan programlama dilinin özelliklerini ve gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak) yerleştirmek yeterlidir. Bu işlem kodlama bilmeyen bir kişi tarafından bile yapılabilir.

Script Türleri Nelerdir?

Visual Basic Script: Microsoft VBScript programlama dili kullanılarak hazırlanan script türüdür.

Php Script: En geniş kullanımlı programlama dillerinden biri olan Php (Hypertext Preprocessor) programlama dili ile yazılan scriptlerdir.

Java Script: Netscape firması tarafından geliştirilen, dinamik ve etkileşimli sayfa oluşturma imkanı veren script türüdür.

Apple Script: Mac OS X betik özelliklerini kullanılan Apple Script, dosya dönüştürme, değiştirme, belirlenen zamanda işlem yapma, yığın işleme, uygulama bağlantılarına veri akışı ve çoklu işlemleri birleştirme gibi çeşitli işlemlerde kullanılır.

Shell Script: Shell işletim sistemi ile bağlantı kurmak amacıyla yazılan script türüdür.

Cgi Script: CGI (Common Gateway Interface), web servisleriyle harici uygulamalar arasında bağlantı sağlayan platformlar oluşturmak için kullanılır.

Mirc Script: Yalnızca Mirc uygulamasında çalıştırma üzere hazırlanmıştır.

Nulled Script: Bir script türü olmamakla birlikte, lisanssız şekilde kullanılan ve illegal olan scriptlere genel olarak Nulled Script adı verilir.

-

hazır script

Hazır scriptler sitemiz PHP Scriptler ve ASP Scriptler başlığı ile ayrılmış kategoriler altında birbirinden güzel tasarımları satışa sunmuştur.  Hazır web sitesi , Her sektöre özel php scriptler , Web Sitesi Tasarımı ile hazır site ürünlerimiz her daim destek, gelişmiş altyapısı, açık kaynaklı yada yıllık kira modeli ile en ucuz hazır site seçeneklerini kampanyalı olarak sunuyoruz. 

Hazır Script Web sitesi açmak için yapılması gerekenler, demo site incele, beğendiğini sipariş ver ve web siteni yayına al. İşte bu kadar. Hazır Script Demo incele!

HAZIR SCRİPT Güvenli mi?

Hazır Script yani hazır site ürünlerimiz, kodlamasıı ve tasarımı bizim tarafımızdan yapılan, pdo php gibi son sistem kodlama ile hazırlanan web sitesi ürünüdür. Ücretsiz php script değildir sakın öyle hatalar yapmayın hacklenmeyin!

Hazır Script siteler tasarımlar ve kodlara müdahale edebilir miyiz?

Evet, Hazır script dosyalarımız açık kaynaklıdır. Domain Lisans sistemi şifrelidir.


Hosting Billing Automation by WISECP
web tasarım telefon web tasarım whatsapp iletişim Top